EN

محصولات / ساندویچ پانل صنعتی

امروزه با تحقیقات و پیشرفت بعمل آمده در زمینه تولید مواد کامپوزیت ساندویچ پانل های SATEL به عنوان یکی از مصالح ساختمانی سبک و مقاوم طراحی و تولید می شوند.طراحی ساندویچ پانلها کاری بسیار پیچیده برای رسیدن به نیازمندیهای خاص مانند مقاومت حرارتی، آب بندی، مقاومت مکانیکی، مسائل بهداشتی، ایمنی در مقابل حریق و مسائل زیست محیطی است. ساندویچ پانلها برای دستیابی به این موارد طراحی و تولید میشوند. به دلیل عایق بودن و دارا بودن جداره های داخلی و خارجی رنگی پانلهای پیش ساخته یکی از بهترین مصالح پیش ساخته برای جلوگیری از نفوذ آب و هدر رفتن انرژی به شمار می روند. ساندویچ پانلها روشهای بسیار آسان و اقتصادی برای تمام نیازمندیهای ساختمانی ارائه می دهند.

این نوع ساندویچ پانل به چند روش : دو رو گالوانیزه ، یک رو فویل آلومینیومی و یک رو گالوانیزه ، یک رو ورق گالوانیزه از بیرون و فویل مسلح آلومینیومی از داخل با ضخامت ۴ الی ۱۰ سانتیمتر با فوم تزریقی پلی یورتان سخت تولید می شود . این پانل مقاوم در برابر رشد گیاهان و قارچها بوده و به علت نداشتن بو ، عدم ریزش مواد و عدم امکان زندگی حشرات در داخل فوم بهترین نوع پوشش در سقف مجتمع های صنعتی میباشد پانل سقفی با ضریب هدایت حرارتی بسیار پایین از نوع بهترین عایق های صنعتی جهت پوشش سقف می باشد . 
ساندویچ پانل های SATEL بر خلاف دیواره های متداول بتنی در برابر رطوبت هوا و شرایط خورنده محیطی دچار آسیب های ناشی از خوردگی نمی شوند . این مسئله باعث حداقل شدن هزینه تعمیر و نگهداری می گردد . در مقایسه با پارتیشن های چوبی این پانل ها از طول عمر چندین برابر در محیط های مرطوب برخوردارند . 

کاربردهای ساندویچ پانل های صنعتی SATEL:

ساندویچ پانل های SATEL کاربردهای گوناگونی در صنایع مختلف دارد برخی از این کاربردها عبارتند از: ساخت کانکس، کانتینر، کانکس های یخچال دار ثابت و متحرک، سازه و خانه پیش ساخته، کمپ ها اسکان موقت، سوله، سازه فلزی، سازه فضایی، انبار و بار انداز، مجتمع های ورزشی، کارخانه صنعتی و تولیدی، سردخانه های صنعتی و نیمه صنعتی،ساختمان های اداری و تجاری و کلیه سازه ها و ساختمان ها با کاربردهای گوناگون میباشد.

از مزایا و ویژگی های ساندویچ پانل :

۱- قابلیت کاهش انتقال حرارت

۲– قابلیت کاهش انتقال صوت

۳– قابلیت کاهش انتقال رطوبت

۴– قابلیت اشتعال بسیار پایین

۵– قابلیت استفاده مجدد در پروژه های دیگر

در خصوص نصب پانل به موارد ذیل توجه فرمایید :

■جهت ساخت بدنه و زیرسازی پانل های دیواری باید به فاصله بین ستون ها ، عرض کلی ،محل نصب پانل ها ،ارتفاع پانل ها و شدت وزش باد در منطقه توجه کرد.
■به نحوه قرار گرفتن نری
■مادگی پانل های دیواری جهت آب بندی مناسب پروژه دقت شود.
■در نصب پانل های دیواری و سقفی حتماً از پیچ های واشر دار مخصوص نصب استفاده شود .
■به گام پیچ ها و ارتفاع آنها توجه شود.
■برای درز بندی بهتر بین پانل ها می توان از چسب سیلیکون و نوارهای چسب یک طرف چسب دار استفاده کرد.
■جهت یاخت استراکچر و زیر سازی پانل های سقفی باید به نوع استراکچر سقف اجرا شده و فواصل بین تکیه گاه های اصلی توجه شود .
■در نصب پانل های سقفی کاربرد فلاشینگ ها و آبرو ها در محل مناسب از اهمیت خاصی جهت زیبایی و آب بندی پروژه برخوردار است .
■در نصب پانل های سقفی قرار گرفتن ماسب اورلپ پانل ها بر روی گام اول پانل بعدی و رعایت نمودن فاصله خالی میان دو پانل اهمیت ویژه ای دارد .

 

ساندویچ پانل سقفی SATEL استاندارد ساختمان و سوله :

تولیدي شرکت نماسازان امروز(SATEL) از لحاظ ساختار، دو لایه ورق گالوانیزه پیش رنگ شده به ضخامت  0.4 و 0.5 میلیمتر در دو طرف  گالوانیزه محصول کارخانه فولاد مبارکه اصفهان و آلومینیوم  پیش رنگ شده و یک هسته پلی یورتان تزریق شده بین دو ورق گالوانیزه متشکل از  عرض غیر مفید 107 سانتیمتر و عرض مفید 100 سانتیمتر با دانسیته cm 40±2 و گرید B2  تشکیل شده است.

تنوع رنگ : قرمز - آبی - سفید - کرم - نارنجی - طوسی و طول برش آن حداکثر 13 متر طول با توجه به سفارش مشتری می باشد و سقفی ها با ذوذنقه پنج گام تولید می شود.
این نوع ساندویچ پانل به دلیل فرم پوشش رویین آن از مقاومت بالایی در رابر عوامل محیطی برخوردار بوده و بهترین راه کار جهت استفاده در پوشش سقف سازه ها می باشد. طرح ذوزنقه ای پنج گام پرطرفدارترین نوع ساندویچ پانل سقفی در صنعت ساختمان محسوب میگردد.

 

ساندویچ پانل دیواری SATEL استاندارد ساختمان و سوله :

ساندویچ پانل دیواري تولیدي شرکت نماسازان امروز(SATEL) از لحاظ ساختار، دو لایه ورق گالوانیزه پیش رنگ شده به ضخامت  0.4 و 0.5 میلیمتر در دو طرف  گالوانیزه محصول کارخانه فولاد مبارکه اصفهان و آلومینیوم  پیش رنگ شده و یک هسته پلی یورتان تزریق شده بین دو ورق گالوانیزه متشکل از  عرض غیر مفید 102 سانتیمتر و عرض مفید 100 سانتیمتر با دانسیته cm 40±2 و گرید B2  تشکیل شده است.

تنوع رنگ : قرمز - آبی - سفید - کرم - نارنجی - طوسی و طول برش آن حداکثر 13 متر طول با توجه به سفارش مشتری می باشد و دیواری ها به شکل صاف و طرح کانکسی قابل تولید است.
این نوع ساندویچ پانل رایج ترین مدل پانل دیواری میباشد که با توجه به نوع فرمینگ در دو طرف پانل از استحکام بالاتری نسبت به سایر مدل های پانل دیواری برخوردار است.نصب این محصول بسیار سریع و استفاده از آن در پوشش دیوار سازه های صنعتی و ساختمانی مقرون بصرفه میباشد.